אבטחת מידע

ארגונים רבים כיום מאמצים את השימוש בסמארטפונים ובטאבלטים כדי להגביר את הפרודוקטיביות במקום העבודה.

עם זאת, עידן זה של הניידות מציג סיכונים חדשים לארגוניים.

Lookout Mobile Endpoint Security הינה אפליקציה המאפשר לך ניידות בלי להתפשר על אבטחת מידע בארגון שלך.

השירות מאפשר ניהול סיכונים מקיף במכשירי iOS ו- Android כדי להגן מפני איומים, אפליקציות ואיומים מבוססי מכשירים, תוך מתן חשיפה ושליטה על דליפת נתונים.

Lookout Mobile Endpoint Security שוקלת מעט ומאפשרת ניהול מבוסס ענן המספק חשיפה בזמן אמת לאיומים ,לזליגת נתונים ושילוב עם פתרונות מובילים לניהול ניידות ארגונית (EMM).

 

מה יתרונות האפליקציה לארגון שלי?

האפליקציה מאפשרת פרודוקטיביות ללא פשרות ,אנו נותנים לארגון שלך לאמץ באופן מלא ניידות מאובטחת בין מכשירים אישיים מבלי להתפשר על הפרודוקטיביות, פרטיות העובדים או חוויית המשתמש .

יש באפשרותך לקבל בקרה על דליפת מידע בארגונך.

האפליקציה מאפשרת לך לקבוע מדיניות נגד אפליקציות לנייד שאינן תואמות את דרישות אבטחת המידע שלך, המהוות סיכון לדליפת נתונים .

הגנה על הארגון שלך מפני איומים, רשתות ומכשירים .

אפליקציית Lookout מזהה איומים הממקדים את מוקדי ההתקפה העיקריים האלה: • איומים מבוססי יישומים: תוכנות זדוניות, תוכנות ריגול ואפליקציות מרוחקות • איומים מבוססי-התקן: התקנים ניידים מסוג Jailbroken / root.

חלק מיישומי iOS ו- Android אינם זדוניים, אך הם מפגינים התנהגויות רגישות שעלולות לגרום לדליפת נתונים, תוך הפרה של מדיניות האבטחה של הארגון או אף להפר דרישות רגולטוריות בנוגע לאובדן נתונים. Lookout מאפשרת ראייה מקיפה לתוך סיכונים אלה במכשירך, המאפשר למנהלים גם לפקח ולהגדיר מדיניות לפעולה נגד יישומים בסיכון של הפרת דרישות פנימיות או רגולטוריות.

נגישות