חווית שירות חדשה

מערכת אח"מ נותנת פתרון מקצה לקצה לניטור התשתיות והאפליקציות בארגון באמצעות תשתית מאוחדת לניטור אבטחת חווית משתמש חדשנית. היא יודעת לנטר, לזהות, ולחזות פתרון תקלותלפני שהמשתמש חווה בעיה. ההטמעה של המערכת היא פשוטה ועובדת באמצעות תצורת שירות מנוהל. היא לא דורשת הטמעה ותמיכת כוח אדם בארגון.

חווית שירות חדשה
מה המערכת עושה?
מה המערכת עושה?

המערכת נותנת תמונת מצב פרואקטיבית של כל השירותים והאפליקציות ברשת. בנוסף, היא דוגמת ומנטרת את תעבורת הרשת ומנתחת את איכות QOS של הציוד פר אפליקציה, מבצעת אנליטיקה עמוקה למול הפרמטרים שנאספים ברשת, מתריעה על פערים שנצפו ברמות השונות ע"ב Dashboard המערכת. פרמטרים נוספים שיתאפשרו הם ניהול מלאי ציוד ותוכנה וסיווג על פי סוג ציוד – שרת /נתב/תחנת קצה. באמצעות הDASHBOARD תוכל לראות את כל הלקוחות בתצוגה אחת, לזהות התראות בולטות ויכולת DRILL DOWN עבור נתוני לקוח.

איך המערכת עוזרת לי בשוטף?

MTTR
MTTR
מקצרת זמן התאוששות מתקלה (MTTR).
ניהול מלאי
ניהול מלאי
המערכת מנהלת מלאי ותצורה של החומרה והתוכנה בארגון.
ממזערת זמן השבתת מערכת
ממזערת זמן השבתת מערכת
חיזוי פרואקטיבי לירידה בביצועים לפני פתיחת תקלה.
ניהול הרכישות
ניהול הרכישות
תוכל לנהל את רכישת הציוד בהיקף האופטימלי ובעיתוי הנכון.
ניהול קל ויעיל
ניהול קל ויעיל
באמצעות המערכת תוכל לראות חיווי על ציוד לא זמין וממתי לא זמין על מנת שתוכל לנהל את הרישוי בקלות.
הפחתה במספר התקלות
הפחתה במספר התקלות
תוכל להרגיש בהפחתה במספר התקלות שנפתחות במוקד התמיכה הפנימי והחיצוני של הארגון.
השוואות מול Base line
השוואות מול Base line
היא עושה השוואה מול Base line מוגדר של ציוד ותוכנה קיים ברשת , מפיקה רשימה עם ציוד זהה, חדש וחסר מול המצב הקיים ומראה מה היקף השימוש בציוד ובתכונה בארגון.
ניהול רישיונות בקלות
ניהול רישיונות בקלות
אחד מהעקב אכילס של ארגונים בנושא רישוי הוא האפשרות למעקב וסדר בניהול הרישוי של התוכנות בחברה. באמצעות מערכת האח"מ תוכל לנהל את הרישוי בקלות.
QOS בזמן אמת
QOS בזמן אמת
באמצעות המערכת תוכלו למדוד את ה- QOS בזמן אמת של כל אפליקציה ואפליקציה בארגון, לזהות קשרים ולראות היכן נמצאים צווארי הבקבוק בארגון.
חסכון בזמן
חסכון בזמן
באמצעות מערכת הניטור וחיזוי לפתרון תקלות היא חוסכת זמן ומסייעת בהפחתת כוח אדם ותחזוקת המערכת.

מדוע חשוב לדגום את חווית המשתמש?

איטיות במערכת הארגון משפיעה על התפוקה ומעכבת את העבודה. האיטיות גורמת לעובד לעזוב את העבודה ולהתעסק בדברים אחרים ובכך מבזבזת זמן יקר מיום העבודה. מחקרים מראים כי אטיות במערכות גורמת לירידה של עשרות אחוזים בתפוקה.

נגישות